Peojuht ja näomaalingud sünnipäevale – KKK

by admin

Siia oleme kogunud kõige tihedamini esitatud küsimused, mis võivad aidata teil paremini teenuseid valida ja peokorraldusele mõelda.

– Kui kaua võtab aega näomaalingute tegemine?
Ühe tunni jooksul jõuab teha keskeltläbi 12 suurt ülenäomaalingut. Kui aga on soov, et maalija teeks vaid pisemaid maalinguid (põsele, käele, pool nägu), siis neid jõuab ühe tunni jooksul teha rohkem. (ca 15-20)

-Milliseid värve te oma tööd kasutate?
Kasutame ainult professionaalseid ning kvaliteetseid Snazaroo näomaalinguvärve, mis on vee baasil ning ei tekita allergiat. Snazaroo värve on lihtne hiljem veega maha pesta, ent samas püsivad nad näol hästi ning on kaunid ja erksad. UV-maalingute jaoks on meil spetsiaalsed kehale ja näole mõeldud Eulenspiegel’i värvid, nii et kui teie valitud mängutoas on  uv-valgustus olemas, saavad need maalingud olema väga efektsed ja erilised. Et maaling tuleks veelgi uhkem, lisame sinna mõnikord ka väikseid särakivikesi või näole mõeldud glitterit.

-Kas teenuseid saab omavahel kombineerida?
Jah, saab küll. Võite näiteks kutsuda peole kostümeeritud peojuhi, kes mängib lastega 30-45min ning teeb seejärel igale soovijale põsele väikse pildi ja meeneks õhupallilooma. Või ehk hoopis näomaalija, kes paigaldab lõpus igale lapsele ka vesitattoo. Kirjutage meile oma soovidest ning koostame teile sobiva paketi, kus saate kõike soovikohaselt kombineerida.

-Kas tulete ka Tallinnast välja ning kodus toimuvatele laste sünnipäevadele?
Tegutseme Tallinnas ja selle ümbruses ning Põlvas. Tallinnast välja sõites ning Põlvas toimuvatel sünnipäevadel lisandub transpordikulu 10eur.

-Minu soovitud tegelast ei leidu teie pakutavate listis. Kas on võimalik ka neid tegelasi kutsuda, keda pole teie nimekirjas märgitud?
– Kui meie listis pole teie lapse lemmiktegelast, keda aga sellegipoolest väga ootaksite, küsige julgelt. Vahetevahel on juhtunud, et suure nõudluse peale lisame listi uue tegelase (hiljuti näiteks Okasroosike) või saab kokku leppida, et lisatasu eest laenutame ühekordselt teie peo jaoks antud tegelase kostüümi.

-Kas on võimalik ka kutsutud tegelasega peo lõpus pilte teha ning kooki lõigata ja küünlaid puhuda?
Ikka! Iga peo lõpus kutsub peojuht lapsed kokku ning pakub teha koos mõned grupipildid, et saaksite peost jäädvustada toreda mälestuse pikaks ajaks. Ja kindlasti teeb peojuht suure rõõmuga iga lapsega soovi korral ka eraldi pildi 🙂 Ka sünnipäevalaulu laulmine, küünalde puhumine ning miks ka mitte tooliga sünnipäevalapse ülestõstmine kuuluvad kavasse.

-Kas teete maalinguid ka täiskasvanutele?
Jah, teeme küll. Oleme osalenud täiskasvanute stiilipidudel, halloweeni-teemalistel üritustel ning ka mõnedel juubelipidudel, kus sünnipäevalaps tegi külalistele üllatuse ning kõik said endale põse peale mõne vinge pildi. Ja tihtipeale juhtub hoopis nii, et peale peol osalevate laste maalimist tekib hoopis emmedest-issidest pisike maalingujärjekord ;D
Näomaalijal on lisaks kolme aasta pikkune kogemus ka klubipidudel uv-kehamaalingute tegemises tantsijatele ja peolistele.

0 comment

Leave a Comment