Paneme kokku just sulle sobiva teenusepaketi – kõiki teenuseid saab omavahel kombineerida!

Peojuht

Peojuht aitab organiseerida laste sünnipäevategevusi ning muudab peo meeleolukaks. Peojuht tuleb kohale lapse lemmiktegelasena, ent suurematele lastele võib kutsuda ka kostümeerimata peojuhi. Tegevuskava pannakse kokku vastavalt laste arvule ja vanusele ning võttesse arvesse kliendipoolseid eelistusi ning valitud tegelaskuju. Peole võib kutsuda ka mitu peojuhti korraga.

Teenus sisaldab:
– pisikesed auhinnad igale väiksele peolisele
– kingitus sünnipäevalapsele
– aktiivsed mängud ja tegevused lastega
– tordi juures laulmine ja grupipilt
– soovi korral lisaks meisterdamine/ vesitattood/ näomaalingud/ glitter tattood/ alates 5+ vanusele õhupalliloomade meisterdamine

näomaalingud & uv-maalingud

Näomaalingud meeldivad lastele väga – iga laps saab kehastuda kelleks tahes ning mängudki muutuvad sätendava liblikapildi või kirju tiigrimaalinguga lõbusamaks! Kasutame professionaalseid ja nahasõbralikke värve (Snazaroo, Eulenspiegel, TAG Body Art, PaintGlow, Fusion Body Art), mida on samas lihtne meigipiima või vee ja seebiga eemaldada.
Lastel on alati väga lennukaid maalinguideid, ent lisaks võtab maalija kaasa inspiratsiooniks ka näidispildid ning lisaks hulga näosädelust- ja kivikesi, et maaling veel uhkem saaks.

Uv-valgustuse olemasolu korral saab peole tellida ka uv-maalingud, mis efektselt helendavad ja meeldivad nii lastele kui täiskasvanutele.

glitter tattoo

Glitter tattood meenutavad laste seas populaarseid vesitattoosid, aga on veelgi ägedamad, sest püsivad nahal 4-7 päeva ja sädelevad! Tattoosid tehakse spetsiaalseid šabloone kasutades ning tulemuseks on sätendav ja imekaunis tattoo.

NB! Kasutame glitter tattoode tegemiseks ainult kosmeetilist (ehk nn. polüester) glitterit, mis on nahasõbralik ja kvaliteetne. 

Õhupalliloomad

Õhupalliloomad toovad lastele kohe kindlasti sära silmadesse – lisaks on õhupallide meisterdamist põnev niisamagi kõrvalt jälgida. Modelleeritavatest õhupallidest saab valmistada toredaid loomakesi, lilli, liblikaid…ja kõige vahvam on see, et peolt lahkudes saab selle endaga koju kaasa viia.
Võtan kaasa ka veekindlad markerid ning kleepsud, nii saab loomakesi kaunistada ja need ei lähe suures õhupallimeres teistega segamini.

NB! Kasutan õhupallide modelleerimiseks ainult Euroopas toodetud biolagunevaid, loodussõbralikke õhupalle.

K.K.K.

Kui soovite ainult peojuhiteenust (ilma seda näomaalingute/ õhupalliloomadega kombineerimata), siis 1h jooksul jõuab lastega mängida ja tegutseda, soovi korral meisterdada või igale lapsele vesitattoo paigaldada, grupipildi teha ning tordi juures laulda.
Kui soovite, et kutsutud tegelane teeks ka näomaalinguid ja/või õhupalliloomi, siis on hea kestus 1,5h-2h.

1h jooksul jõuab teha umbes 10 suurt ülenäomaalingut. Kui peol on 10-15 last, soovitame maalija tellida 1,5 tunniks ning üle 15 lapse puhul peaks arvestama vähemalt 2 tunniga.

Uv-maalingutega läheb natuke vähem aega – neid jõuab tunnis teha käele/ põsele ca 15-le lapsele. Kuna meil on mitme aasta pikkune kogemus uv-maalingute tegemisel Dance of Colors klubiüritusel, siis soovitame uv-maalinguid  ka täiskasvanute pidudele ja sobiva valgustuse olemasolu korral muutuvad need kindlasti peo tõmbenumbriks.

Kuna glitter-tattoosid tehakse spetsiaalsete šabloonide abil, siis olenevalt disaini keerukusest võib sellega minna vähem või rohkem aega. Üldiselt tunni jooksul jõuab teha glitter tattoo 12-14 lapsele.

Kasutame nahasõbralikke ja professionaalseid näomaalinguvärve (TAG Body Art, Snazaroo, Eulenspiegel, PaintGlow, Fusion Body Art). Neid on lihtne hiljem meigipiima või leige vee ja seebiga eemaldada ning kui värv kogemata peoriideid määrib, siis tulevad need pesus hästi välja.

Ikka!:) Kuna aeg-ajalt tekib lastele uusi ja väga poppe lemmiktegelasi, siis on peojuhi tegelaskujude list pideval täiendamisel. Seega kui te lapse lemmikut listist ei leia siis kirjutage julgesti ning annan endast parima, et pakkuda just soovitud tegelast.

Kõiki teenuseid saab omavahel kombineerida. Võite kutsuda näomaalija, kes hiljem ka lastega natuke meisterdab või näiteks Haldja, kes lisaks  mängimisele teeb neile ka kauni näomaalingu/ glitter tattoo.

Peojuht teeb lastega aktiivseid tegevusi ja mänge ning kindlasti teeb lastega grupipildi ja laulab tordi juures ühiselt sünnipäevalaulu. Peojuhil on kaasas üllatused kõigile väikestele külalistele ning kingitus sünnipäevalapsele.
Kuna me pakume sellist varianti, et saate peojuhi teenust kõigi teiste teenustega kombineerida, siis paneme just vastavalt teie soovidele kokku individuaalse paketi, sealjuures jääb hind samaks (kehtib peojuhi hinnakiri).

Kui soovid, et näomaalinguid tuleks tegema hoopis näiteks Elsa, siis näomaalingu hinnakirjale (või muu teenuse hinnakirjale, mis pole peojuht) lisandub 15eur.