Minust

by admin


Kas soovid, et sinu lapse sünnipäev oleks meeldejääv ja meeleolukas? Ehk soovid usaldada organisatoorse poole peojuhi kätte ning ise lõõgastuda ja peomeeleolu nautida?
Selleks pakun laste pidudeks erinevaid lahendusi – peojuhtimist (nii kostümeerituna kui ka ilma), näomaalinguid, uv-maalinguid, kehamaalinguid, õhupalliloomade meisterdamist ja vesitattoode paigaldust.

Oman 7 aasta pikkust kogemust (alates 2013) erinevatel lasteüritustel – firmade suvepäevad, lasteaiapeod, mängutubades peetavad sünnipäevad, erapeod kodudes, vabaõhulaadad, suveüritused. Lisaks pikaajalisele kogemusele Eestis on mul mõningane kogemus laste pidude läbiviimisega ka Maltal ning Hispaanias, seega saab pidu suurepäraselt läbi viidud vajaduse korral ka inglise keeles.

Teen oma tööd säravate silmade ja suure rõõmuga ning minu jaoks pole midagi paremat kui õnnelikud ja rahulolevad lapsed, kellele pidu tõeliselt meeldis ja meelde jäi! Tean, et igale lapsele on tema sünnipäev oodatud ja tähtis sündmus, mille üle elevust tunda ning on südantsoojendav näha, kuidas näomaalingutest ja lemmikprintsessist/multikategelasest või vahvatest õhupalliviguritest lastele sära silma tuleb…Laste peod on minu kirg ning iga sünnipäevapidu on minu jaoks eriline ja tähtis, seega aitan teie lapse peo muuta meeleolukaks, lustakaks ja sinna palju rõõmu tuua 🙂