Meist

by admin

Kas soovid, et sinu lapse sünnipäev oleks meeldejääv ja meeleolukas? Ehk soovid usaldada organisatoorse poole professionaalide kätte ning ise lõõgastuda ja peomeeleolu nautida?
Selleks pakume teile erinevaid lahendusi – peojuhtimist (nii kostümeerituna kui ka ilma), ilusaid näomaalinguid, uv-maalinguid, kehamaalinguid, õhupalliloomade meisterdamist ja vesitattoode paigaldust. Koostame sinu antud info ja soovide põhjal individuaalse peo tegevuskava, võttes arvesse laste vanust, arvu ja eelistusi.

Meil on 5 aasta pikkune kogemus (alates 2013) erinevatel lasteüritustel – firma suvepäevad, lasteaiapeod, mängutubade sünnipäevad, erapeod kodudes, vabaõhulaadad, suveüritused. Meil on pikaaegne kogemus Eestis, ning lisaks on mõningane kogemus laste pidude läbiviimisega/näomaalingutega  ka Maltal ning Hispaanias, seega saab pidu suurepäraselt läbi viidud vajaduse korral ka inglise keeles.

Teeme oma tööd säravate silmade ja suure rõõmuga ning meie jaoks pole midagi paremat kui õnnelikud ja rahulolevad lapsed, kellele pidu tõeliselt meeldis ja meelde jäi! Me teame, et igale lapsele on ju tema sünnipäev oodatud ja tähtis sündmus, mille üle elevust tunda ning on tore näha, kuidas näomaalingutest ja lemmikprintsessist/multikategelasest või vahvatest õhupalliviguritest lastele sära silma tuleb. Pidu saab kohe veelgi erilisema meeleolu kui lapsed saavad maalingute kaudu kehastuda ükskõik kelleks, endale mõne armsa õhupallidest meisterdatud kaelkirjaku, kassi või koerakese ning näha päris Lumivalgekest või mereröövlit…Laste peod on meie kirg ja iga rahulolev klient meie suurim rõõm!