Minust

Kas soovid, et sinu lapse sünnipäev või muu lasteüritus oleks meeldejääv ja meeleolukas? Ehk soovid usaldada organisatoorse poole peojuhi kätte ning ise peomeeleolu nautida? Selleks pakun laste pidudeks erinevaid lahendusi – peojuhtimist (nii kostümeerituna kui ka ilma), näomaalinguid, uv-maalinguid ja  õhupalliloomade meisterdamist.

Oman 8 aasta pikkust (alates 2013) kogemust – firmade suvepäevad, lasteaiapeod, mängutubades peetavad sünnipäevad, erapeod kodudes, vabaõhulaadad- ja üritused. Lisaks pikaajalisele kogemusele Eestis on mul mõningane kogemus pidude läbiviimisega ka Maltal ning näomaalinguid olen mitu aastat järjest käinud tegemas ka Hispaanias, seega saab pidu suurepäraselt läbi viidud ka vajaduse korral ka inglise keeles.

Teen oma tööd säravate silmade ja suure rõõmuga ning minu jaoks pole midagi paremat kui õnnelikud ja elevil lapsed, kellele pidu tõeliselt meeldis ja meelde jäi! Lisaks olen peojuhi töö ühendanud ka oma hobiga, milleks on õmblemine ning suur osa kostüümidest on minu enda poolt valmistatud.

Tean, et igale lapsele on tema sünnipäev väga oluline ja oodatud sündmus ning nii on ka minu jaoks iga pidu või üritus, kuhu mind kutsutakse, tähtis ja eriline ning mul on südamest hea meel peole lusti ja rõõmu tuua!